PWSZ na Facebooku PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
28 lutego 2020

Sukces naszej studentki i absolwentki

Sukces naszej studentki i absolwentki

Nasi studenci i absolwenci są doceniani przez pracodawców, co znajduje swoje potwierdzenie w tym, że są chętnie przyjmowani na praktykę zawodową oraz zatrudniani po ukończeniu studiów (a w ostatnim czasie nawet podczas trwania studiów).

Przygotowanie praktyczne i merytoryczne naszych obecnych i byłych studentów doceniają jednak nie tylko dyrektorzy szkół i przedszkoli, ale także rodzice i dzieci, z którymi współpracują na co dzień. Znajduje to odzwierciedlenie w licznych rankingach i plebiscytach na najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli.

W tym roku szkolnym wielkie gratulacje należą się Marcie Prałat-Michalak i Weronice Dudziak!

Marta Prałat-Michalak (absolwentka studiów licencjackich na kierunku pedagogika w PWSZ w Lesznie) wygrała plebiscyt Głosu wielkopolskiego „Nauczyciel na medal” i została najlepszym nauczycielem klas I-III z Leszna i powiatu leszczyńskiego.

Weronika Dudziak (absolwentka studiów licencjackich na kierunku pedagogika w PWSZ w Lesznie i obecna studentka studiów magisterskich na tym samym kierunku w PWSZ w Lesznie) wygrała plebiscyt „Nauczyciel z klasą” organizowany przez portalu Gostyń24 oraz Gazetę Gostyńską i została najlepszym nauczycielem pracującym w przedszkolu.

fot. Łukasz Gdak/Głos wielkopolski

fot. Marta Stachowska/Gostyń24