Spotkanie Rady Pracodawców IP
Dnia 9 maja 2024 r. w siedzibie Akademii Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie odbyło się drugie w tym roku akademickim spotkanie Rady Pracodawców Instytutu Pedagogicznego. Spotkanie członków rady tj. przedstawicieli lokalnych placówek i instytucji reprezentujących środowisko społeczno-gospodarcze oraz przedstawicieli Instytutu poprowadziła Dyrektor dr Monika Kościelniak. Możliwość wymiany doświadczeń oraz tematycznie zaplanowane rozmowy zawsze wpływają pozytywnie na rozwój Instytutu oraz pozwalają wyciągnąć wnioski dotyczące prowadzenia dalszej i owocnej współpracy. Tak było również podczas ostatniego spotkania, na którym to członkowie RP mieli okazję opiniować m.in. nowy instytutowy wzór umowy dot. współpracy Uczelni z Zakładami Pracy, który będzie obowiązywał od najbliższego roku akademickiego.
Radzie Pracodawców Instytutu Pedagogicznego życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy!
Społeczność Instytutu Pedagogicznego




