Kolejna edycja projektu pt. „45-minut z teatrem”
W ramach zajęć z warsztatu teatralnego prowadzonego na I roku kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, prowadzonego przez mgr Małgorzatę Siamę zrealizowano kolejną edycję projektu „45-minut z teatrem”. Celem głównym projektu jest realizacja krótkich 45-minutowych zajęć o charakterze teatralnym w okolicznych szkołach podstawowych (klasy I-III) oraz placówkach przedszkolnych. Również w tym roku projekt zakończył się sukcesem. Grupy studenckie wzorowo wypełniły przydzielone zadania oraz z pełnym zaangażowaniem poprowadziły zajęcia.
W 2024 roku projekt został zrealizowany w następujących placówkach:
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza w Lesznie
- Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczkowie
- Przedszkole Miejskie nr 15 w Lesznie
- Przedszkole Miejskie nr 20 w Lesznie „Baśniowa Kraina”
- Przedszkole im. św. Jana Pawła II prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Lesznie
- Przedszkole Publiczne "Łamigłówka" w Kościanie
Składam serdeczne gratulacje!
Opiekun projektu: Małgorzata Siama
Zdjęcia w galerii przedstawiają studentów wraz z dziećmi podczas realizacji zajęć teatralnych




