Zajęcia terenowe z metodyki edukacji społeczno-przyrodniczej
W ramach ćwiczeń z przedmiotu Metodyka edukacji społeczno-przyrodniczej, realizowanego na V roku kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna odbyły się zajęcia terenowe (7.05.2024 r. oraz 9.05.2024 r.). Pod okiem prowadzącej zajęcia mgr Małgorzaty Siamy studenci opracowali i zrealizowali scenariusze zajęć terenowych pt. „Leszno – moje miasto”. Celem zajęć było szczegółowe omówienie różnorodnych zagadnień z zakresu edukacji społeczno-przyrodniczej w terenie oraz lepsze poznanie miasta. Nasi studenci opracowali cztery różne ścieżki dydaktyczne, podczas których mogli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu realizowanego przedmiotu.
Gratulujemy!
Społeczność Instytutu Pedagogicznego
Zdjęcia przedstawiają studentów podczas zajęć terenowych




